Zia Teresa Appartement

  • 100 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Gasten van Zia Teresa Appartement Turijn hotel kunnen van toegang tot San Michele, gelegen op loopafstand van 5 minuten, genieten.

Dit hotel in Turijn biedt de gasten een kleedruimte en een zitruimte, waar strijkfaciliteiten, samen met een satelliet-TV zijn beschikbaar. Voor uw comfort vindt u er een bidet, een inloopdouche en een apart toilet. Een bidet, een inloopdouche en een apart toilet, samen met een haardroger en badlakens, zijn aanwezig in de badkamers.

Eataly Torino Lingotto ligt op 13-minuten wandelafstand van Zia Teresa Appartement hotel en serveert Emiliaanse gerechten om aan elke smaak te voldoen.

Het hotel is 3 km verwijderd van de Pont Victor-Emmanuel Ier en 2 km verwijderd van de Cappucijnenberg gelegen. Dit hotel ligt in de buurt van van het metrostation Spezia. Zia Teresa Appartement bevindt zich binnen 10 minuten met de auto weg van Gran Madre di Dio en Porta Susa station is hiervandaan gelegen. De bushalte Spezia Nord is gelegen in de onmiddellijke nabijheid van het pand in Turijn.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Zia Teresa Appartement Turijn
Hotel Smeraldo Torino
Mobiele prijsaanbieding

Hotel Smeraldo Torino

143 m van de accommodatie
USD 48 USD 43
per nacht
Hotel Continental
Mobiele prijsaanbieding

Hotel Continental

8.2
Heel goed 96 beoordelingen
196 m van de accommodatie
USD 51 USD 46
per nacht
Hotel Residence D'Azeglio
Mobiele prijsaanbieding

Hotel Residence D'Azeglio

437 m van de accommodatie
USD 65 USD 59
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Turijn Caselle
    21 km

    Treinstations

    Porta Nuova Railway Station
    2,4 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Is de luchthaven dichtbij Zia Teresa Appartement hotel?
      Zia Teresa Appartement hotel ligt binnen 25 km van de luchthaven Turijn Caselle en kan worden bereikt met 23-minuten rijden.
    • 🚎
      Zijn er haltes van het openbaar vervoer naast Zia Teresa Appartement hotel?
      Het dichtstbijzijnde busstation bij Zia Teresa Appartement hotel is Spezia Nord, gelegen op loopafstand van nog geen 10 minuten hiervandaan en het dichtstbijzijnde metrostation is Spezia amper 550 meter van de accommodatie.
    • 🔤
      Welke talen spreekt het personeel van Zia Teresa Appartement hotel?
      Het personeel van Zia Teresa Appartement hotel kan Portugees, Italiaans, Engels en Spaans spreken.
    • Is er werkruimte beschikbaar in de gastenkamers van dit hotel in Turijn?
      Sommige kamers van dit hotel in Turijn bieden een schrijftafel aan.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Turijn Caselle
    21 km

    Treinstations

    Porta Nuova Railway Station
    2,4 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Zia Teresa Appartement Turijn

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten